Veče vina i koštanja kod Sahat-kule

Veče vina i koštanja kod Sahat-kule

Tradicionalna manifestacija Turističke organizacije Podgorice „Veče vina i koštanja” biće organizovana u utorak, 27. januara, sa početkom u 19 sati, na Trgu vojvode Bećir-bega Osmanagića, kod Sahat-kule.

“Cilj ovog događaja je promocija eno-gastro ponude Podgorice i podgoričkog regiona, a posjetioci će biti u prilici da uživaju u ukusima i mirisima pečenih koštanja i kuvanog vina.

Manifestacija se organizuje uz podršku kompanije 13. jul Plantaže, dok će za dobru atmosferu tokom večeri biti zadužen Dragan Račić s orkestrom Dobri momci, saopšteno je iz Turističke organicije Podgorice.

Sport