Građani i večeras stražare u Beogradskoj ulici

Građani i večeras stražare u Beogradskoj ulici

Stanari Beogradske ulice u centru Podgorice najavili su da će i tokom večerašnje noći, kao što su prethodne, stražariti na mjestu gdje je posječeno višedecenijsko stablo. To je Gradskoj televiziji kazao jedan od stanara, Sreten Radulović

Podsjetimo, stablo u Beogradskoj ulici posječeno je juče, oko dva sata nakon ponoći, motornom testerom, što je probudilo stanare koji su pozvali policiju.

Za sječu optužuju građevinsku firmu Eurozoks koja na spornoj parceli želi da gradi stambenu zgradu, iako za to nema saglasnost resornog ministrarstva i Glavnog gradskog arhitekte. Iz Glavnog grada juče je saopšteno da su uz stanare Beogradske ulice i protiv dalje devastacije tog prostora.

Sports