Opštinska organizacija Crvenog krsta Herceg Novi takmičenje organizuje u dvije kategorije (podmladak i omladina), koje će biti održano u subotu, 12. aprila na Trgu Hercega Stjepana u 10 sati.
– Cilj je da i šira javnost može da vidi kako izgledaju poligoni, realistično prikazane povrede i kako se mladi snalaze, a ove godine imamo zaista veliki broj ekipa. Takmičare imamo u dvije kategorije, kategoriju podmladka, to su djeca uzrasta osnovne škole, i kategoriju omladine, a to su uglavnom naši srednjoškolci. Imamo osam ekipa omladine i 11 ekipa podmlatka, istakla je za RTHN sekretarka OO Crvenog krsta Herceg Novi, naglašavajući više aktivnosti u narednom periodu.





































Comments