Ministar je naglasio da je učešće na Ekspo 2025 posebno značajno, jer, kako navodi, otvara vrata novim investicijama, trgovinskoj razmjeni i jačim diplomatskim vezama.
“Ministarstvo ekonomskog razvoja je predano koordiniralo svaki segment učešća Crne Gore, kako bi se osiguralo da naša država bude predstavljena u najboljem mogućem svijetlu, jer je ovaj događaj korak naprijed ka većoj globalnoj integraciji i jačoj poziciji na svjetskoj ekonomskoj i kulturnoj sceni”, naglasio je potpredsjednik Vlade i ministar Đeljošaj.
On je čestitao timu iz Ministarstva ekonomskog razvoja koji je, kako navodi, radio na organizaciji, te da su dokazali da kao Ministarstvo i kao Vlada Crne Gore predanim radom možemo ostvariti sve ciljeve.





































Comments