Mujović i Borovinić-Bojović položili vijenac na spomeniku žrtvama savezničkog bombardovanja

Mujović i Borovinić-Bojović položili vijenac na spomeniku žrtvama savezničkog bombardovanja

Povodom obilježavanja 5. maja – Dana savezničkog bombardovanja Podgorice, predstavnici Glavnog grada položili su danas vijenac na spomen-obilježje žrtvama bombardovanja u okviru kompleksa bivše zgrade SDK.

U saopštenju se navodi da su u ime Glavnog grada, vijenac su položili gradonačelnik Podgorice, prof. dr Saša Mujović i predsjednica Skupštine Glavnog grada, Jelena Borovinić Bojović.

“Počast stradalima odali su i predstavnici UBNOR-a i antifašista Podgorice, kao i Organizacije boraca NOR-a 1941–1943.”, zaključuje se u saopštenju Glavnog grada.

Sports