Građanski aktivista Aleksandar Dragićević je kazao da je saobraćaj pušten iz oba pravca, te je nastala velika saobraćajna gužva.
“Na uskom seoskom putu haos je nastao kada je saobraćaj pušten i sa druge strane. Nema pomjeranja niti mimoilaženja”, napisao je Dragićević na Fejsbuku.




































Comments
Zašto ovako pišete? Ispada da je policija kriva za saobraćajni kolaps... Nije kriva policija nego Zećani i njihove blolade, a ljudi moraju nekuda da prođu