Mandić na svečanoj proslavi Dana Evrope

Mandić na svečanoj proslavi Dana Evrope

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić prisustvovao je danas svečanoj proslavi Dana Evrope, održanoj u Muzičkom centru Crne Gore, koju je organizovao ambasador Evropske unije u Crnoj Gori, Nj. E. Johan Satler.

“Ova proslava, koja se obilježava širom evropskog kontinenta kao simbol jedinstva, mira i zajedničkih vrijednosti, bila je prilika da se još jednom potvrdi evropska posvećenost Crne Gore i njenih institucija”, saopšteno je iz Skupštine Crne Gore.

Svečanosti su prisustvovali brojni predstavnici diplomatskog kora, institucija, političkog i javnog života, kao i civilnog društva.

Sports