FUDBAL

Gluščević novo pojačanje Arsenala

Gluščević novo pojačanje Arsenala

Nikola Gluščević je novi napadač Arsenala, saopštio je tivatski klub.

Još kao omladinac je iz Grblja prešao u mlađe kategorije španskog prvoligaša Sevilje, koja ga je u narednim sezonama slala na pozajmice u OFK Titograd, Proleter i Budućnost iz Dobanovaca.

U januaru 2022. godine prelazi u Fundasion Kadiz, a potom u drugu ekipu portugalske Vizele, da bi drugi dio godine proveo u Radničkom iz Beograda i Kolubari.

Tokom 2024. je nosio dres slovenačkog Dekanija i mađarskog Diošđera, a od prošlog februara je igrao za Petrovac.

Prije Gluščevića, Arsenal je potpisao Igora Vukčevića, Neđeljka Kovinić i Matiju Kuča.

Sports