U globalnoj akciji “Sat za planetu” učestvuje i Glavni grad

U globalnoj akciji “Sat za planetu” učestvuje i Glavni grad

Glavni grad Podgorica je i ove godine uzeo učešće u globalnoj akciji “Sat za planetu”, koju u Crnoj Gori organizuje NVO Green Home.

Večeras u 20 sati i 30 minuta ugasiće se svjetla širom svijeta, a kako navode u saopštenju, Glavni grad se pridružuje akciji gašenjem svijetla na upravnoj zgradi, mostu Milenijum i Moskovskom mostu.

Pozivamo sugrađane da se pridruže akciji uz poruku da svi imamo odgovornost prema životnoj sredini i obavezu da čuvamo prirodu, zaključuju iz Glavnog grada.

Sport